13
آگوست

حفاظ شاخ گوزنی | قیمت حفاظ شاخ گوزنی + نمونه کار

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نوعی حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می شود. با نصب حفاظ روی دیوار (نرده دیوار) با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نیزه ای، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند.

در این مقاله درباره روش های مختلف برای افزایش امنیت املاک توضیحاتی می دهیم و در ادامه اطلاعات کاملی درباره حفاظ شاخ گوزنی خواهیم داد. پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

حفاظ شاخ گوزنی نوع پر استفاده ای از حفاظ ها است که به دلیل شباهت بسیار زیاد این نوع حفاظ به شاخ گوزن نام حفاظ شاخ گوزنی را برای آن انتحاب کرده اند. این نوع حفاظ در تراکم مختلف و با ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شود و معمولا استفاده از آن در کشور ایران و عراق رواج یافته و با گذشت زمان محبوبیت آن نیز در بین مردم بیشتر می شود.

نرده شاخ گوزنی
نرده شاخ گوزنی

ویدئوی نصب حفاظ شاخ گوزنی

ویدئوی کوتاهی از نصب این حفاظ را در این مطلب قرار دادیم و هم اکنون می توانید این ویدئو را مشاهده کنید. این ویدئو نمایی از حفاظ نصب شده روی دیوار را نشان می دهد که پس از انجام کار این ویدئو را برای شما عزیزان تهیه کردیم. امیدواریم این ویدئو مفید واقع شود.
نمایشگر ویدیو00:0000:21

نمونه کار حفاظ شاخ گوزی

تاکنون پروژه های بسیاری توسط گروه آقای حفاظ انجام شده است که موجب رضایت مشتریان شده است و از این بابت بسیار خرسندیم. تصاویر برخی از این نمونه کار ها را در این مطلب قرار داده ایم و به زودی تصاویر بیشتری نیز در این مطلب قرار خواهیم داد که می توانید این نمونه کار ها را در قالب تصویر ببینید و سپس اقدام به سفارش ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی کنید. در صورتی که قصد دارید بر روی دیوار ملکتان حفاظ نصب کنید با گروه آقای حفاظ تماس بگیرید.

تراکم و میزان محبوبیت حفاظ شاخ گوزنی

به جرات می توان گفت که تقریبا هشتاد درصد حفاظ های نصب شده بر روی دیوار ها از نوع حفاظ شاخ گوزنی است. ساختار این نوع حفاظ متشکل از میلگرد هایی با ضخامت های مختلف هستند که به دلیل خمیدگی هایی در دو جهت امکان ایستادن سارقان در کنار آنها وجود ندارد. بهترین انتخاب برای ارتفاع حفاظ ۹۰ سانتی متر و تراکم ۱۰ است به این دلیل که عبور از آن را بسیار سخت می کند.

میزان تراکم و عرض آن را مشتری مشخص کرده و سپس در کارخانه آقای حفاظ ساخته می شود. مزیت حفاظ ها نسبت به دوربین مداربسته و یا دزدگیر عدم نیاز به سرویس دوره ای می باشد به صورتی که حفاظ ها یک بار نصب می شوند و شما دغدغه تعمیر و نگهداری آنها را در طول سال ها نخواهید داشت.

تراکم و میزان محبوبیت حفاظ شاخ گوزنی
تراکم و میزان محبوبیت حفاظ شاخ گوزنی

مقدمه ای از حفاظ شاخ گوزنی

احتمالا شما هم بار ها در مواقعی که محل کار و یا خانه خود را ترک کرده اید استرس این را داشته اید که سارقان برای سرقت اموال و دارایی های شما و یا جهت دسترسی به اسناد مهم و با ارزش شما وارد خانه یا محل کارتان شوند. قبل از این که این اتفاق ناگوار برای شما رخ بدهد بهتر است تمهیداتی را برای حفظ اموال و دارایی هایتان بیاندیشید تا از این قبیل اتفاقات برای شما نیفتد و شاهد از دست رفتن دارایی های خود نباشید.

ممکن است در این مواقع شما به فکر استفاده از روش های پیش پا افتاده مانند روشن گذاشتن لامپ ها باشید. دیگر اینگونه روش های ساده به افزایش امنیت ملک شما کمک نمی کنند. چرا که سارقین با هوش تر شده و در واقع می توان گفت که به نوعی دستمان برای سارقین رو شده است.

در کنار این روش های ساده شاید وقتی صحبت از امنیت ملک می شود شما به فکر نصب دوربین مدار بسته و یا نصب دزدگیر باشید. استفاده از این وسایل الکترونیکی خوب است و تا حد بسیار زیادی از سرقت اموال شما جلوگیری می کنند ولی استفاده از این روش ها امنیت ملک را تضمین نمی کند و بهتر است در کنار این وسایل اکترونیکی از سایر روش ها مانند نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار، نصب درب آکاردئونی و یا نصب حفاظ پنجره که امنیت ملک شما را به طرز شگفت آوری بالا می برند استفاده کنید. بالا بودن دوام و ماندگاری این نوع حفاظ از بزرگ ترین مزیت های آن به شمار می رود همچنبن مواد اولیه با کیفیت نیز از مهم تربین مزیت های تولید حفاظ توسط گروه آقای حفاظ است که همیشه به آن توجه ویژه دارد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی
نصب حفاظ شاخ گوزنی

تاریخچه حفاظ شاخ گوزنی:

تاریخچه حفاظ شاخ گوزنی (حصار شاخ گوزنی) در وب سایت ویکی پدیا اینگونه بیان شده است:

تاریخچه حفاظ شاخ گوزنی در واقعیت مشخص نیست . بیشتر تولید کننگان حفاظ دیوار براین اعتقاد هستند که این حفاظ برای اولین بار توسط یک اهنگر با فکر و سلیقه شخصی خود وبا ترکیب میله‌های پیچ خورده ساخته شده و چون از باز دارندگی خوبی برخوردار بوده‌است توسط طراحان و تولید کنندگان باز طراحی شده‌است و بعد از این تغییرات از آن به عنوان نسل جدید حفاظ روی دیوار نام برده می‌شود

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی به طور کلی به دو دلیل انجام می شود. اول اینکه رنگ آمیزی باعث زیبا تر شدن حفاظ نصب شده بر روی دیوار ساختمان می شود همچنین دومین دلیل رنگ امیزی افزایش مقامت حفاظ و جلوگیری از زنگ زدن میلگرد های بکار رفته به دلیل استفاده از رنگ پودری می باشد.

قبل از رنگ آمیزی ابتدا سطح حفاظ به صورت کامل بررسی می شود تا کیفیت رنگ آمیزی بهبود داده شود و در صورتی که سطح آن کاملا صاف و بدون ایراد باشد فرآیند رنگ آمیزی انجام می شود. در رنگ آمیزی از پوشش فام از نوع درجه یک استفاده می کنیم که قطعا می توانید تاثیر آن را در کار ببینید.
یکی از روش های رنگ میزی حفاظ ها که امرزوزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است استفاده از پیستوله رنگ برای رنگ آمیزی است که کیفیت کار را بسیار بالا برده و همچنین در افزایش سرعت کار نیز بسیار کاربردی و موثر است. روش دیگر نیز قرار دادن حفاظ درون وان رنگ آمیزی است که در این روش تمام سطح حفاظ از ابتدا تا انتها کاملا رنگ آمیزی می شود و بخش سر تیز میلگرد را نیر رنگ کاملا پوشش می دهد. این روش رنگ آمیزی برای آقای حفاظ هزینه بالایی دارد و سبب می شود تا رنگ زیادی برای رنگ آمیزی استفاده شود و مصرف رنگ در آن افزایش چشمگیری پیدا کند.

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی
رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

اولین مرحله کار اعزام کارشناس به محل است تا در ابتدا شناخت خوبی نسبت به نوع پروژه داشته باشند و پس از آن با استفاده از متر محلی که در آینده کارفرما قصد دارد حفاظ را در انجا نصب کند با دقت اندازه گیری می شود و سپس کارشناس با توجه به نوع ساختمان نمونه حفاظ هایی را به کارفرما معرفی مب کند و در انتها کارفرما با توجه به سلیقه و بودجه مالی خود یکی را بر می گذیند در صورتی که حفاظ بعد از ساخت و هنگام نصب بزرگ تر از طول دیوار باشد با دستگاه سنگ فرز بخشی از حفاظ برش میخورد تا سایز آن با سایز دیوار به یک اندازه باشد و از هیچ طرف حفاظ طولانی تر نباشد. جوشکاری و ساخت حفاظ شاخ گوزنی از دو روش جوشکاری با الکترود و همچنین جوشکاری با co2 استفاده می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و در تعیین قیمت تمام شده نیز مورد توجه واقع می شوند. مهم ترین مزیت جوش co2 مقاومت بالا به نسبت جوش الکترود است، چرا که اگر حفاظ با الکترود جوشکاری شود مقاومت آن پایین آمده و احتمال شکستن اتصالات حفاظ بالا می رود و همچنین به دلیل وجود گل جوش رنگ آمیزی حفاظ با کیفیت پایین تر نسبت به co2 انجام می شود. در حالی که جوش co2 اصلا اینگونه نیست و هم از لحاظ مقاومت و هم از نظر کیفیت رنگ وضعیت بهتری دارد. با این توضیحات اگر به کیفیت کار اهمیت می دهید حتما نوع جوشکاری co2 را برای جوشکاری انتخاب کنید. در دیوار های پلکانی که اختلاف ارتفاعی با دیوار مجاور دارد رعایت نکات امنیتی بیشتر از پیش حائز اهمیت است و برای ان نیز روشی در نظر گرفته شده تا از امنیت آن در بخش شیب دار دیوار کاسته نشود. معمولا در محل شیب دیوار ارتفاع حفاظ را بلند تر می کنند (حداقل یک و حداکثر دو متر) تا بتوانند این ضعف را به بهرین شیوه رفع کنند.

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی
ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

در انتخاب حفاظ ها هیچ گاه نباید مهم ترین معیار شما قیمت ارزان تر آن نسبت به شرکت های دیگر باشد چرا که هیچ ارزانی بی دلیل نیست و قطعا قیمت گران تر حفاظ دلیل بر استفاده ار مواد اولیه مرغوب و مناسب است که قیمت آنرا افزایش می دهد و در قبال آن مقاومت آن به شکل محسوسی افزایش پیدا می کند. برای نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار معمولا بر روی سطح صاف و مسطح دیوار سوراخ هایی ایجاد می کنند تا بتوان از طریق آن با استفاده از پین حفاظ را بر روی دیوار نصب کرد علاوه بر این در پایان کار نیاز است که حفاظ ها را به یک دیگر متصب کنند تا از این طریق بتوانند استحکام آن را بهبود بخشند. آخرین مرحله نصب حفاظ که در ظاهر آن نیز بسیار موثر است لکه گیری محل های جوشکاری است که اگر آن قسمت ها رنگ کاری نشود دیوار نمای نامناسبی به خود می گیرد و همچنین مشتری از کیفیت کار ارائه شده ناراضی می شود. از آنجایی که رضایت مشتری برای تیم ما بسیار ارزشمند است همواره تلاش می کنیم تا کوچک ترین عیب و ایرادی در کار نباشد و کار با کیفیت بالا به مشتری ارائه شود. برای نصب آن نیز نیازی به تغییر حالت دیوار و یا آسیب زدن به ساختار کلی دیوار نخواهد بود و به آسانی و در مدت زمان اندک بر روی دیوار ها نصب می شوند. هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی و نصب بصورت کاملا جداگانه از مشتری دریافت می شود چرا که برخی از مشتریان ما خود نصب حفاظ را بر عهده می گیرند و ما نیز به مشتریان پیشنهاد می کنیم که نصب حفاظ را خود انجام ندهند و نصب حفاظ را به متخصصان مجرب بسپارنند چرا که اگر حفاظ به شکل مناسب بر روی دیوار قرار نگیرد ممکن است با ککترین فشار پین ها از سوراخ های ایجاد شده بر روی دیوار خارج شوند و در نهایت حفاظ از محل روی دیوار خارج شود و سطح ایمنی کار با مشکل مواجه شود. امروزه معمولا برای دیوار هایی که ارتفاع بالایی ندارند انواع حفاظ ها در آن ها کاربرد بالایی دارند چرا که افزایش ارتفاع دیوار ها با استفاده از آجر و سایر مصالح ساختمانی مثل سیمان و…  برای کارفرما اصلا به صرفه نیست و هزینه این کار بسیار بالاتر از نصب حفاظ است از این رو معمولا مالکین این گونه ملک ها ترجیح می دهند به جای افزایش ارتفاع دیوار با اینگونه مصالح برای انجام دادن آن از حفاظ هایی مثل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار کمک بگیرند تا علاوه بر افزایش ارتفاع ان دیوار زیبا تر و شکیل تر شود. امکان نصب این نوع از حفاظ با استفاده از شاسی کشی بر روی درب فلزی وجود دارد.

نصب حفاظ بر روی دیوار های غیر ممتد

برای نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار های غیر ممتدی که دارای لغاز نیز هستند بخش حفاظ لغاز بر روی دیوار با ارتفاع کمی بلند تر ساخته و در آن قسمت قرار می گیرد تا حفاظ در بخش تو رفتگی دیوار نیز قرار گیرد. بسیاری از سفارش های انجام شده ما بر روی دیوار های غیر ممتد از نوع لغاز دار انجام می شود.

نسل حفاظ ها

حفاظ ها به طور کلی به ۳ نسل تقسیم می شوند که عبارتند از:

نسل اول: سیم خاردار ها

این نوع حفاظ در گذشته بسیار استفاده می شده و از زمان پیدایش حفاظ شاخ گوزنی سیم خاردار ها عملا محبوبیت خود را از دست داده و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. سیم خاردار ها معمولا در پایگاه های نظامی و زندان ها استفاده می شود. یکی از مهم ترین علت های کاهش محبوبیت سیم خاردار ها میان مردم عدم برخورداری از ظاهر زیبا است که در نسل های بعدی حفاظ به این نکته بسیار توجه شده و سعی بر آن شده تا حفاظ علاوه بر افزایش امنیت زیبا و چشم نواز باشد.

سیم خاردار
سیم خاردار

نسل دوم: حفاظ سر نیزه ای

در نسل دوم حفاظ ها یعنی حفاظ سرنیزه ای مشکلات و ضعف های نسل اول به صورت کامل برطرف شد و  در طراحی آن سعی شد تا ظاهر حفاظ نیز زیبا شود تا به زیبایی ملک بیافزاید و زیبا به نظر برسد. علاوه بر زیبایی این نوع حفاظ به دلیل ارتباع بالا و نوک تیز توانست امنیت را نیز بهبود بخشد و مورد توجه صاحبین ملک قرار گیرید. این نوع حفاظ معمولا در ویلاها و ملک های شخصی نصب می شد و پس از تولید نسل سوم حفاظ استفاده از این نوع نیز مانند نسل اول یا همان سیم خاردار ها به شدت کاهش یافت.

حفاظ سرنیزه ای
حفاظ سرنیزه ای

نسل سوم: حفاظ شاخ گوزنی

در نسل سوم بر روی امنیت حفاظ ها بسیار کار شده است و در این نسل حفاظ شاخ گوزنی، درب آکاردئونی و حفاظ پنجر معرفی شد که هر کدام به نوعی در افزایش امنیت املاک کمک کردند. به طور مثال این حفاظ را به گونه ای طراحی کردند که نوک تیز باشد و در جهت های مختلف قرار گیرد تا احتمال سرقت را کاهش دهد. معمولا دزد ها برای بالا رفتن دیوار ابتدا از بالای دیوار گرفته و پس از بالا رفتن از دیوار وارد منزل می شوند. این حفاظ ابتدا از اینکه سارقان از قسمت بالای دیوار به عنوان روش کمکی استفاده کنند جلوگیری می کند و سپس چون شاخک هایی در جهت های مختلف دارد امکان قرارگیری در کنار حفاظ را از سارقان می گیرد تا نتوانند وارد ملک شود. معمولا این حفاظ از جنس فلز ساخته می شود ولی برخی از افراد برای مقاومت بالاتر ترجیح می دهند حفاظی از جنس فولاد سفارش دهند که به مراتب قیمت بالاتری دارد.

بهترین حفاظ شاخ گوزنی
بهترین حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

به دلیل نوسانات بالای قیمت آهن در بازار امکان ارائه قیمت به صورت قطعی در وب سایت آقای حفاظ وجود ندارد. برای اطلاع از قیمت انواع حفاظ با شماره تماس ۰۹۱۲۳۰۷۵۴۹۶ چگینی تماس بگیرید.

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی
لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی

نرده آهنی (نرده شاخ گوزنی)  چیست؟

نرده آهنی (نرده شاخ گوزنی) به دلیل کاربرد بسیار زیاد آن سفارش ساخت و نصب بسیار بالایی دارد و معمولا در ساخت ان از چندین پروفیل استفاده می شود. این پروفیل ها به سایز های مختلف برش می خورند و سپس جوشکار این قطعات برش خورده را به هم جو میزند.شاید شگفت زده شوید که حتی این نوع حصار را می توان بر روی نرده نیز قرار دادشاید شگفت زده شوید که حتی این نوع حصار را می توان بر روی نرده نیز قرار داد و همچون حفاظ بوته خار عبور از آن نرده را غیر ممکن ساخت. از آنجایی که مشتری ابعاد نرده آهنی را مشخص می کند نمیتوان هزینه تمام شده آنرا در این مطلب قرار داد. گروه آقای حفاظ با دارا بودن پرسنل مجرب آماده ساخت و نصب نرده آهنی در ساختمان شما می باشد. عرض دیواری برای نصب این نوع حفاظ اصلا تفاوتی نمی کند و دلیلی برای نگرانی از این بابت نیست. بر حسب تجربه می توان گفت که حفاظ شاخ گوزنی معمولا بر روی دیوار ساختمان هایی که دیوار کوتاهی دارند و عبور از آنها راحت است قرار می گیرند و همچنین زیبایی آن دیوار را دو چندان می کند. از حفاظ شاخ گوزنی به عنوان نرده و محافظ نیز می توان استفاده کرد.

احتمالا شما هم همانند ما حفاظ هایی را که بر فراز دیوار ها و پنجره ها نصب شده اند را در محیط اطرافتان مشاهده کردید و محو زیبایی آن ها و تاثیرشان در زیبا تر شدن سازه ها شده اید. به جرات می توانیم بگوییم که این نوع هایی که توسط آقای حفاظ به اشکال گوناگون تولید و عرضه می شوند هم دارای امنیت بیشتری هستند و هم به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که غیر قابل عبور باشند.

حفاظ شاخ گوزنی صرفا برای دیوار منازل ساخته نشده است و اگر باغ یا ساختمان تجاری دارید می توانید بر روی دیوار حفاظ نصب کنید تا از بابت امنیت خیالتان راحت باشد. با توجه به نزدیک بودن تحویل سال نو و افزایش سرقت ها پیشنهاد می کنیم هر چه سریع تر نصب به سفارش و ساخت حفاظ اقدام کنید. در ضمن این حفاظ ها در فضاهای بازی همچون حیات خلوت نیز انجام می شوند. از آنجایی که حفاظ روی دیوار خود به تنهایی به عنوان سد قوی در مقابل سرقت استفاده می شود می توانید به جای استخدام نگهبان و اعطای حقوق حفاظ نصب کنید تا هم هزینه هایتان به شدت کاهش یابد و هم دغدغه ای برای استخدام نگنبان در منزل نداشته باشید.

همواره از عوامل تاثیر گذار سرقت عدم رعایت نکات ایمنی در راه های ورودی ساختمان است و برای جلوگیری از سرقت و دستبرد به اموال باید راه های ورودی را ایمن ساخت و امنیت منازل را از هر جهت مورد بررسی قرار داد. بهترین راه برای ایمن سازی آن نصب حفاظ بر روی پنجره ها، نورگیر، دیوار کوتاه، درب های پشت بام و راه رو است. قطعا حفاظ ها بهترین مصالح و ابزار برای افزایش ضزیب امنیت خانه ها است.

حفاظ بوته ای چیست؟

حفاظ بوته ای ظاهری شبیه به بوته و درختچه دارد که شامل شاخه های زیادی در مجاورت هم هستند به همین دلیل نام حفاظ بوته ای را بر روی آن گذاشته اند و از انواع دیگر حفاظ قیمت پایین تری دارد و معمولا امروزه استقبال کمی از آن می شود. حفاظ بوته ای در معمولا با عرض تریبی ۵۵ سانتی متری تولید می شوذ که سطح دیوار را کاملا می پوشاند. ارتفاع آن نیز بستگی به نوع پروزه و تشخیص کارشناس دارد تا با فاکتور های غلمی ارتفاع مناسبی برای حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در نظر بگیرد.

حفاظ لیلیوم چیست؟

حفاظ لیلیوم که به دلیل شباهت بسیار زیاد آن به گل لیلیوم، حفاظ لیلیوم نام گذاری شد در سال های نه چندان دور و زمانی که هنوز خبری از حفاظ های امروزی و جدید نبود تواسنته بود بسیار محبوب شود و به حفاظ پر استفاده و پر کاربردی بدل شود ولی امروزه استفاده چندانی از ان نمی شود. اگر گل لیلیوم را قبلا دیده اید با دیدن حفاظ لیلیوم متوجه شباهت آنها با یک دیگر خواهید شد. برخی از مشتریان ما به دلیل ظاهر زیبای آن این حفاظ را سفار می هند قیمت ارزان تر نیز یکی از مزیت های حفاظ لیلیوم است که وجه تمایز آن است.

حفاظ لیلیوم

حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

بسیاری از افراد قصد سفارش ساخت این نوع حفاظ را ندارند و به فکر خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم هستند تا در هزینه هایشان صرفه جویی کنند و مبلغ اندکی نیز بابت استفاده از آن پرداخت کنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید با مشاورین ما تماس بگیرید تا در صورتی که حفاظ مناسب دست دوم در انبارمان موجود بود با هزینه اندک این حفاظ را در اختیار شما قرار دهیم. به دلیل اینکه حفاظ ها در مقابل تابش مستقیم آفتاب قرار می گیرند ممکن است رنگ حفاظ به مرور زمان خاصیت خود را از دست دهد و کیفیت رنگ افت کند که در صورت درخواست حفاظ های دست دوم ابتدا رنگ آمیزی می شوند و سپس به مشتری تحویل داده می شوند.

حفاظ شاخ گوزنی در کرج

بسیاری از مشتریان ما از منطقه کرج و تهران هستند و به همین دلیل تمامی سفارشات از منطقه کرج و تهران  با هرینه کم و به صورت سریع انجام می شود. شعار ما سود کمتر فروش بیشتر است و سعی می کنیم تا در قیمت ها تخفیف دهیم تا از همین طریق بتوانیم مشتریان بیشتری را نیز به دست آوریم. توجه کنید که با کاهش قیمت و ارائه تخفیفات ویژه به هیچ وجه از کیفیت کار نمی کاهیم و حفاظی متناسب با نیازهایتان تولید می کنیم. اگر شما هم در منطقه کرج و یا تهران ساکن هستید و میخواهید در ساختمانتان این حفاظ را نصب کنید با ما تماس بگیرید.

زمان تحویلنصبرنگقیمتنوع حفاظ
۴ روز کاریانجام می شودبه انتخاب مشتریتماس بگیریدحفاظ شاخ گوزنی
۳ روز کاریانجام می شودبه انتخاب مشتریتماس بگیریددرب آکاردئونی
۲ روز کاریانجام می شودبه انتخاب مشتریتماس بگیریدحفاظ پنجره

سوالات متداول

حفاظ شاخ گوزنی بر روی هر نوع دیواری نصب می شود؟

بله. این حفاظ بر روی دیوار هایی با عرض های مختلف توسط آقای حفاظ نصب می شود.

این نوع حفاظ در چه رنگ هایی عرضه و نصب می شود؟

رنگ این نوع حفاظ به سلیقه مشتری انتخاب می شود و مشتری می تواند خود رنگ حفاظ را انتخاب کند.

حفاظ شاخ گوزنی در چه ارتفاعی ساخته می شود؟

انتخاب ارتفاع حفاظ توسط مشتری انجام می شود و پس از انتخاب ارتفاع توسط مشتری فرآیند ساخت حفاظ شاخ گوزنی توسط گزوه اقای حفاظ آغاز می شود.